יתרונות ברצפות אפוקסי במפעלים

חיפוי רצפות של מפעלים, פסי ייצור, מחסנים ושלל מבנים תעשייתיים על ידי אפוקסי הינו דבר של מה בכך בשנים האחרונות. התכונות הייחודיות של האפוקסי מקנות לרצפה בחללים הללו יתרונות משמעותיים, כמו:

בטיחות: חיפוי רצפות על ידי אפוקסי מעניק לרצפה מעטה הגנה המונע החלקה.

עמידות: במחסנים ומבנים תעשייתיים, נוטים לרב לשנע ציוד כבד ו/או לגרור ארגזים, רהיטים או עגלות. באמצעות ריצוף האפוקסי, הרצפה מקבלת שכבת הגנה ששומרת על הן על האיכות שלה והן על הנראות שלה לאורך זמן.

מראה: ריצוף אפוקסי ניתן ליישום במגוון צבעים וגוונים. במפעלים ואזורים תעשייתיים, הדבר יכול לשנות משמעותית את האווירה בחלל ולהפוך אותה למרעננת ונעימה לשוהים בה.

הגנה: חיפוי רצפת מפעלים באפוקסי מונע חדירת רעלים ממי גשמים, סותם סדקים וחריצים, ומהווה למעשה מערכת הגנה חשובה עבור העובדים במפעל.

מדוע לבחור בנו?

חברת אדל פרויקטים מתמחה בהתקנת ציפויי אפוקסי לכל מבנה ועל גבי תשתית. אנו עובדים עם החומר מזה עשרות שנים, ויודעים כיצד להתקינו ולהתאימו בצורה ספציפית לכל מצב קיים, ולכל מבנה באשר הוא.

במבנים תעשייתיים כמו מפעלים, חשוב מאוד להתקין את ריצוף האפוקסי בצורה מקצועית ואיכותית, שתביא לידי ביטוי את מעלות החומר המהוות יתרון בטיחותי ואסתטי להתנהלות השגרתית המתרחשת במפעל.

חברת אדל פרויקטים מתחייבת בפני לקוחותיה לעבודה איכותית וקפדנית, התאמה ייחודית לתשתית הקיימת תוך שקלול המשתנים השונים הקיימים בה, לאדיבות, לשירות ולתוצאה סופית התואמת את ציפיותיכם.

שאלות נפוצות

 • האם חיפוי רצפת מפעלים על ידי אפוקסי מונעת החלקה?

  בהחלט. חיפוי אפוקסי לרצפות מפעלים מהווה יתרון בטיחותי משמעותי, המגן על השוהים במפעל ועל העובדים בו מפני החלקות.

 • מהו אורך החיים של חיפוי האפוקסי ברצפות מפעלים, בהתחשב ומדובר במפעל בו מתרחשת פעילות מאסיבית של פריקה, טעינה וגרירת ציוד?

  חיפוי האפוקסי ניחן באורך חיים רב, ומעבר לכך: הוא מגן על התשתית אותה הוא מכסה. אין שום בעיה לשנע על האפוקסי כל מטען, בכל כובד שהוא.

 • האם בעת ההתקנה של חיפוי האפוקסי, המפעל צריך להיות מושבת?

  ניתן לחלק את ההתקנה לאזורים, כך שהמפעל לא יושבת לחלוטין.

 • האם ניתן לכסות באמצעות אפוקסי חללים נוספים מעבר לרצפה?

  כן. ניתן לחפות באמצעות האפוקסי שטחים על הקירות, עמודים, ועוד.

להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד חייגו עכשיו 054-9343344 או השאירו פרטים בטופס