מדוע לבחור בנו?

חברת אדל פרויקטים היא חברה המתעסקת בחומר האפוקסי, ומתמחה בעבודה איתו בשלל צורות ועל גבי שלל תשתיות. צביעה סימון וחיפוי אפוקסי לחניונים נעשית על ידי חברת אדל פרוייקטים באופן תדיר. כחברה, צברנו ניסיון רב שנים במתן שירות מסוג זה. אנו מעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר, מבצעים עבודה יסודית מאלף ועד תו, ומתחייבים לשירות אמין ומקצועי מרגע ההיכרות איתכם, ועד לקבלת התוצאות הדרושות והמספקות.

יתרונות בצביעה וסימון חניות באפוקסי

תופעת ציפוי רצפת חניונים באפוקסי הפכה נפוצה, ולא בכדי. לצביעת החניון באפוקסי ישנם יתרונות רבים, ולהלן העיקריים שבהם:

ביצוע:

סימון פשוט וקל של חניות וסימני נסיעה על רצפת החניון ועל העמודים. האפוקסי מבליט את שטחי החניה וסימני הדרך, מעניק לחניון מראה עיצובי ומאפשר משחק במגוון צבעים משתנים.

רצפה שטוחה:

ציפוי רצפת הבטון של חניונים באפוקסי משטיח לחלוטין את הקרקע, ומעבר למראה האסתטי שהוא יוצר הוא אף מונע בכך סכנה למעידות של ההולכים והשבים בחניון.

עמידות ואורך חיים:

ציפוי אפוקסי לחניונים משדרגים את נראותם, ומעניקים להם עמידות. האפוקסי הוא חומר מבודד ומגן, ששומר על הרצפה ומבטיח את הנראות שלה האסתטית לאורך זמן, על אף היותה בשימוש בכל עת.

עיצובים וצבעים שונים:

צביעת אפוקסי מאפשרת בחירה של צבעים מבין מגוון רחב של אפשרויות. ניתן להפריד בין קומות החניון על ידי צביעת כל קומה בצבע אחר, והדבר מקל משמעותית על הנהגים.

שאלות נפוצות

 • האם ציפוי רצפת החניון באפוקסי הופך אותה לחלקה, כך שהדבר יכול להוות סכנת החלקה למכוניות?

  חלילה. ציפוי אפוקסי מיועד לרצפות חניונים. המראה שהוא יוצר אכן חלק ומרהיב, אך החומר עצמו איננו מהווה סכנת החלקה כלל וכלל.

 • האם ניתן לצבוע חניונים תת קרקעיים באפוקסי?

  בהחלט. ניתן לצבוע כל רצפת בטון באפוקסי, ואין זה משנה אם החניון הוא תת קרקעי.

 • האם יש אפשרות לצפות כל סוג רצפת בטון באפוקסי, גם אם זו האחרונה סדוקה לחלוטין?

  ניתן לצפות באמצעות אפוקסי כל סוג של בטון, ישן וחדש כאחד. יחד עם זאת חשוב להדגיש כי ברגע שהתשתית הקיימת הינה במצב רעוע לחלוטין, חשוב במיוחד לבחור באנשי מקצוע שידעו להתאים את מלאכת הצביעה למצב הקיים וליצור מראה אסתטי.

 • מעבר לרצפת החניון, האם אפשר לצבוע באפוקסי גם את העמודים ו/או הקירות, או שיש צורך להשתמש בצבע אחר?

  ניתן בהחלט. צביעה באפוקסי מתאפשרת הן על רצפת החניון, והן על קירות ועמודים.

להצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד חייגו עכשיו 054-9343344 או השאירו פרטים בטופס